روزهای کاری شنبه و سه‌شنبه با تعیین وقت قبلی *ساعت کاری ۱۷ الی ۱۹:۳۰*

آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از پارک ساعی خ ۳۲ روبروی آزمایشگاه نیلو ساختمان یاس واحد ۴۰۷

دکتر شهرام شیرانی

درباره دکتر شهرام شیرانی

دکتر شهرام شیرانی دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی با بیش از ۳۰ سال سابقه و تخصص در انواع  جراحی‌های زیبایی، از جمله جراحی صورت، بینی، سینه، بلفاروپلاستی و بدن بوده و با آگاهی عمیق در حوزه جراحی زیبایی، از آخرین فناوری ها و تکنیک های پیشرفته برای انجام عمل های جراحی استفاده می کند. 

علاوه بر تخصص و تجربه اش در جراحی زیبایی، دکتر شیرانی یک رویکرد شخصی و دقیق به هر بیمار دارد. دکتر شیرانی دارای “بورد تخصصی جراحی عمومی، برد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی، فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی جراحی میکرو” بوده و با استفاده از تجربه ارزشمند خود و روش های جراحی مدرن، به بیمارانی که به دنبال بهبود ظاهر و احساس خود هستند، اعتماد و اطمینان می دهد. او به دقت در انجام عملیات های جراحی، و همچنین پس از مراقبت های مناسب بعد از جراحی توجه ویژه ای دارد.

تخصص من

بنده دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی با بیش از ۳۰ سال سابقه کاری.

اهداف من

من به دنبال ارائه خدمات جراحی زیبایی و پلاستیک با کیفیت بالا، ارائه مشاوره حرفه‌ای، ایمنی و راحتی بیماران، احترام به زیبایی طبیعی و رضایتمندی بیماران عزیزم هستم.

تضامین من

ضمانت خدمات دکتر شیرانی شامل انجام عملیات با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز، استفاده از مواد با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی، رعایت اصول بهداشتی و بهینه‌سازی نتایج جراحی است. همچنین، ضمانت من به شما عزیزان تخصص و سابقه کاری درخشانم است.

مینی گالری عکس از دکتر شهرام شیرانی

دکتر شهرام شیرانی
دکتر شیرانی هنگام عمل

دکتر شهرام شیرانی

دکتر شیرانی هنگام معاینه

دکتر شیرانی هنگام عمل

مینی گالری ویدئو

ویدئو معرفی دکتر شیرانی

نمونه کاری بیمار عزیزمون

برای دریافت مشاوره 100% رایگان و تخفیف شماره تماس خود را وارد نمایید