روزهای کاری شنبه و سه‌شنبه با تعیین وقت قبلی *ساعت کاری ۱۷ الی ۱۹:۳۰*

آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از پارک ساعی خ ۳۲ روبروی آزمایشگاه نیلو ساختمان یاس واحد ۴۰۷

هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲

هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲
فهرست مطالب

هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲” چقدر است؟ بسیاری از بانوان به دلیل بزرگی و سنگینی سینه‌ها و همچنین افتادگی سینه به دلایلی اقدام به جراحی زیبایی سینه می‌کنند. باتوجه‌به مشکل تورم و تأیید دائم قیمت‌ها مهم‌ترین سؤالی که مطرح می‌شود این است که هزینه پروتز سينه در سال۱۴۰۲ چقدر است؟

عمل زیبایی سینه انواع مختلفی دارد از جمله پروتز سینه، ماموپلاستی، لیفت سینه و… که هر کدام هزینه خاص خود را دارند. ازآنجایی‌که برای انجام هر عمل آمادگی و آمادگی لازم است، با توجه به شرایط اقتصادی موجود و افزایش هزینه‌های جاری زندگی، بر آن شدیم تا با ارائه توضیحاتی، هزینه عمل زيبايي سينه زنان را پیش‌بینی کنیم تا بتوانید با بیمه طرف قرارداد خود در مورد هزینه‌ها صحبت کنید شاید بخشی از هزینه‌ها را پوشش دهند تا با خیال راحت به فکر فرم‌دادن به سینه خود باشید.

هزینه انواع روش‌های عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲
روش‌های عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲

هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲

نوع جراحی رنج قیمت (میلیون تومان)
افزایش حجم سینه با پروتز ۳۰ تا ۴۰
کاهش حجم سینه ۲۰ تا ۳۰

 پروتز سینه یکی از راه‌های بزرگ کردن سینه و شکل‌دادن به سینه با قراردادن جسم خارجی در داخل سینه است. برای انجام پروتز سینه هزینه‌هایی که باید متحمل شوید هزینه‌های پزشک یا جراح متخصص، هزینه‌های بیمارستان و نوع پروتز است. داروهایی که باید بعد از جراحی استفاده کنید، هر کدام از این موارد اختیاری هستند، مثلاً حقوق و هزینه جراحان متفاوت است و شما می‌توانید با توجه به بودجه خود جراح را انتخاب کنید، البته پیشنهاد می‌کنیم همیشه به دنبال بهترین جراح سینه باشید. کارشناس. زیرا این جراحی حساس است و پزشک باید مهارت و تجربه کافی داشته باشد یا بیمارستانی را انتخاب کند که از نظر هزینه مقرون‌به‌صرفه‌تر باشد.
پروتز انواع مختلفی دارد که بسته به برند یا نوع پروتزی که در سینه خود قرار می‌دهید، هزینه‌ی آن تغییر می‌کند. هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲ بین ۲۹ تا ۳۵ میلیون است. این هزینه با هزینه خرید پروتز سینه متفاوت است

 هزینه عمل لیفت سینه

 لیفت سینه به معنای بالابردن سینه است و برای خانم‌هایی است که سینه‌هایشان افتاده است و هزینه‌هایی که در این عمل زیبایی متحمل می‌شوید شامل هزینه پزشک، هزینه بیمارستان و هزینه داروهای بعد از آن است که هزینه بیمارستان نیز است. بستگی به نوع بیمارستانی دارد که انتخاب می‌شود. برای تعیین هزینه این عمل بستگی به شرایط فعلی بیمار دارد که بهتر است در جلسه مشاوره اعلام شود و بسته به نوع آن که بخواهید فرم بدهید یا نه متفاوت است و هزینه لیفت سینه در محدوده ۳۰ میلیون تومان است.

هزینه عمل ژنیکوماستی

 این کلمه برای زمانی به کار می‌رود که سینه مردان بزرگ‌تر از حد معمول باشد. اگر با این اصطلاح آشنایی ندارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله ژنیکوماستی چیست را مطالعه کنید. قیمت جراحی ژنیکوماستی نیز به هزینه بیمارستان و نوع آن بستگی دارد زیرا نیاز به بیهوشی دارد، بنابراین باید علاوه بر دستمزد پزشک، هزینه بیمارستان و مراقبت‌های بعدی را نیز در نظر بگیرید. هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲ حدود ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان است.

 هزینه تزریق چربی سینه

 هزینه تزریق چربی سینه

 خوب، یکی از روش‌های زیبایی سینه، تزریق چربی سینه است که کم‌هزینه‌ترین در بین روش‌های زیبایی سینه است که با توجه به میزان چربی تزریق شده متفاوت است. برای انجام این عمل باید سایر قسمت‌های بدن مانند پهلو یا ران و جاهایی که می‌توان چربی تزریق کرد را داشته باشید.

معرفی دکتر شیرانی

 انواع روش‌های عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲

جراحی زیبایی سینه انواع مختلفی دارد. هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲ برای خانم‌ها بسته به نوع جراحی سینه شما و کدام جراحی که انجام می‌دهید تعیین می‌شود.

همین الان بخوانید
بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

 ماموپلاستی

 نوعی جراحی زیبایی و درمانی است که منجر به کاهش سایز سینه و رفع مشکلات ناشی از حجیم‌شدن سینه‌ها می‌شود. در ماموپلاستی، بافت چربی اضافی سینه با استفاده از ابزارهای خاص و طی یک جراحی کوتاه‌مدت تحت بیهوشی عمومی برداشته می‌شود.

 زنانی که سینه‌های بزرگ دارند معمولاً با مشکلات پزشکی زیادی مانند درد سینه، گردن درد یا بی‌حسی در دست‌ها و انگشتان دست و احساس خجالت در جامعه مواجه می‌شوند، زیرا وزن زیاد سینه‌ها به این نواحی فشار می‌آورد و از حضور فعال زنان در جامعه جلوگیری می‌کند. این روش جراحی با برداشتن چربی اضافی، بافت غده‌ای و پوست از سینه، به کوچک‌تر و خوش‌فرم شدن سینه‌ها کمک می‌کند.

همین الان بخوانید
ماموپلاستی چیست؟

 پروتز یا بزرگ کردن سینه

 این نوع جراحی برای فرم‌دادن به سینه انجام می‌شود که با استفاده از پروتزهای سیلیکونی می‌توان سینه‌های شل و افتاده را زیبا و جذاب کرد.

 پروتزهای سینه با ایجاد برش‌هایی در قسمت‌های خاصی از بافت پستان قرار می‌گیرند که تا ۱۵-۱۰ سال ماندگاری دارند و باید در این دوره به طور مرتب توسط جراح بررسی شوند.

 پروتز سینه دارای پوسته‌ای از سیلیکون است که به‌طورکلی دو نوع است، یا حاوی محلول استریل شده از آب‌نمک (سالین) است یا از ژل سیلیکون ساخته شده است. بیماران می‌توانند اندازه موردنظر خود را با آزمایش ایمپلنت‌های آزمایشی تعیین کنند. در حال حاضر ایمپلنت‌های سیلیکونی نسبت به ایمپلنت‌های سالین دارای مزایای بیشتر و عوارض کمتری هستند و به همین دلیل استفاده از آن‌ها رواج بیشتری دارد.

 جراحی پروتز سینه شامل قراردادن پروتز (ایمپلنت) در داخل بافت سینه یا تزریق چربی به سینه است که باهدف افزایش سایز سینه‌ها انجام می‌شود. این روش جراحی عمدتاً برای خانم‌هایی انجام می‌شود که بعد از بارداری یا کاهش وزن سینه‌های خود را کوچک کرده‌اند و سینه‌های گرد و چاق می‌خواهند. این روش جراحی به بهبود تقارن سینه‌ها نیز کمک می‌کند.

هزینه عمل پروتز سینه

 لیفت سینه یا بالابردن سینه‌های افتاده

 یکی دیگر از انواع جراحی‌های زیبایی سینه زنان که در حال حاضر بیش از هر عمل زیبایی طرف‌دار دارد، جراحی لیفت سینه است. در این نوع عمل پوست اضافی این ناحیه برداشته شده و نوک پستان در جای مناسب خود قرار می‌گیرد تا نتیجه مطلوبی حاصل شود و منجر به سفت‌شدن سینه شود. لازم به ذکر است که این جراحی را می‌توان هم‌زمان با پروتز سینه انجام داد.

 هزینه‌های بعد از عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲

 هزینه‌های بعد از جراحی بزرگ کردن سینه ممکن است شامل موارد زیر باشد:

داروهای تجویز شده

پس از جراحی بزرگ کردن سینه، پزشک ممکن است برای شما داروهای مسکن یا ضدالتهاب تجویز کند که هزینه آن با توجه به دوز و نوع دارو متفاوت است.

پانسمان

در برخی موارد، پزشک ممکن است شما را به یک پانسمان مخصوص پس از جراحی سینه ارجاع دهد تا به کاهش تورم کمک کند. هزینه این لباس ضمیمه نیز متفاوت است.

جلسات بعد از جراحی

برای اطمینان از موفقیت جراحی و رفع هرگونه عوارض، ممکن است پزشک شما را به جلسات بعد از جراحی ارجاع دهد که هزینه آن نیز متفاوت است.

بازگشت به حالت عادی

برای بازگشت به حالت عادی پس از جراحی، ممکن است نیاز به مراجعه به پزشک فیزیوتراپی، متخصص تغذیه یا سایر متخصصان باشد که هزینه آنها نیز باید در نظر گرفته شود.

 با توجه به اینکه هزینه‌های بعد از جراحی زیبایی سینه به شرایط هر بیمار و نوع جراحی بستگی دارد، بهتر است در این مورد با پزشک خود صحبت کنید و هزینه‌های مربوط به جراحی را دقیق‌تر بدانید.

عوامل موثر بر هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲

عوامل موثر بر هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲

 عوامل مختلفی در تعیین هزینه عمل زیبایی سینه زنان مؤثر است. لازم است با این عوامل آشنا شوید:

 دستمزد جراح

 جراحانی که تجربه بیشتری در زمینه جراحی زیبایی سینه دارند و یا در این زمینه تخصص و مهارت بالایی دارند طبیعتاً هزینه بیشتری از بیماران خود دریافت می‌کنند.

 نوع جراحی

هزینه عمل زیبایی سینه زنان برای همه جراحی‌ها یکسان نیست. به‌عنوان‌مثال، هزینه پروتز سینه با هزینه ماموپلاستی یا لیفت سینه متفاوت است.

 موقعیت جغرافیایی کلینیک یا بیمارستان

 موقعیت جغرافیایی محل جراحی زیبایی سینه که معمولاً در کلینیک یا بیمارستان انجام می‌شود تأثیر مستقیمی بر هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲ بانوان دارد.

 داروهای بعد از عمل

 علاوه بر هزینه عمل زیبایی سینه زنان، ممکن است هزینه‌های جانبی دیگری نیز وجود داشته باشد. مانند داروهای بعد از عمل که جراح به دلایل مختلف برای بیمار تجویز می‌کند.

سوالات متداول “هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲”

۱. هزینه عمل زیبایی سینه چقدر است؟

هزینه عمل زیبایی سینه ممکن است بستگی به متخصص جراحی، مکان جراحی، نوع عمل، و نیازهای خاص هر بیمار داشته باشد. برای دریافت اطلاعات دقیقتر، توصیه می‌شود با متخصص جراحی مشاوره کنید.

۲. آیا هزینه عمل زیبایی سینه زنان شامل همه خدمات است؟

به صورت کلی هزینه های بعد از عمل هر بیمار ممکن است متفاوت باشد و به عواملی مانند: بازگشت به حالت عادی، جلسات بعد از جراحی، پانسمان، داروهای تجویز شده بستگی دارد.

۳. آیا بیمه پزشکی هزینه عمل زیبایی سینه زنان را پوشش می‌دهد؟

بسیاری از بیمه‌های پزشکی هزینه عمل زیبایی سینه را پوشش نمی‌دهند، زیرا این عمل در بسیاری از موارد به عنوان یک جراحی زیبایی شناخته می‌شود. اما بهتر است با شرکت بیمه خود تماس بگیرید و اطمینان حاصل کنید.

۴. چه عواملی ممکن است بر هزینه تاثیر بگذارند؟

عواملی مانند تخصص جراح، محل جراحی، نوع ایمپلنت استفاده شده، هزینه‌های پیش و پس از عمل، و نیازهای خاص هر بیمار می‌توانند بر هزینه عمل زيبايي سينه زنان ۱۴۰۲ تأثیر بگذارند.

2 دیدگاه
برای دریافت مشاوره 100% رایگان و تخفیف شماره تماس خود را وارد نمایید