روزهای کاری شنبه و سه‌شنبه با تعیین وقت قبلی *ساعت کاری ۱۷ الی ۱۹:۳۰*

آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از پارک ساعی خ ۳۲ روبروی آزمایشگاه نیلو ساختمان یاس واحد ۴۰۷

معرفی با سابقه ترین و به روز ترین متخصص بلفاروپلاستی در غرب تهران

بهترین متخصص بلفاروپلاستی در غرب تهران
فهرست مطالب

انجام عمل بلفاروپلاستی مانند هر جراحی دیگری دارای خطراتی از جمله واکنش به بیهوشی و لخته شدن خون، تاری دید موقت یا به ندرت از دست دادن بینایی و … می‌باشد. از اینرو بسیار مهم است که توسط یک متخصص صورت گیرد. ما در این مقاله بهترین متخصص بلفارو پلاستی در غرب تهران را  به شما معرفی می‌کنیم….

بهترین متخصص بلفاروپلاستی در غرب تهران

دکتر شهرام شیرانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دارای برد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی بهترین متخصص بلفاروپلاستی در تهران می باشند.

برای رزرو نوبت و تماس با آقای دکتر میتوانید از روش های زیر استفاده کنید:

شماره موبایل:۰۹۳۶۹۶۹۲۹۲۸

شماره تماس مطب:۰۲۱۸۸۶۷۸۵۱۲

آدرس مطب: خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – خیابان سی و دوم – روبروی آزمایشگاه نیلو – ساختمان یاس – واحد ۴۰۷

آدرس پیج اینستاگرام: drshahramshirani

درباره دکتر شهرام شیرانی جراح پلک در غرب تهران

دکتر شهرام شیرانی دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی با بیش از ۳۰ سال سابقه و تخصص در انواع  جراحی‌های زیبایی بوده و با آگاهی عمیق در حوزه جراحی زیبایی، از آخرین فناوری ها و تکنیک های پیشرفته برای انجام عمل های جراحی استفاده می کند. علاوه بر تخصص و تجربه اش در جراحی زیبایی، دکتر شیرانی یک رویکرد شخصی و دقیق به هر بیمار دارد. دکتر شیرانی دارای “بورد تخصصی جراحی عمومی، برد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی، فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی و جراحی میکرو” بوده و با استفاده از تجربه ارزشمند خود و روش های جراحی مدرن، به بیمارانی که به دنبال بهبود ظاهر و احساس خود هستند، اعتماد و اطمینان می دهد. او به دقت در انجام عملیات های جراحی، و همچنین مراقبت های مناسب بعد از جراحی توجه ویژه ای دارد.

همین الان بخوانید
عمل بینی برای چه کسانی خطرناک است؟

بلفاروپلاستی در غرب تهران

خدمات دکتر شهرام شیرانی

  • جراحی پلک در غرب تهران
  • ماموپلاستی
  • لیپو
  • عمل بینی
  • لیفت سینه

همچنین ضمانت خدمات دکتر شیرانی شامل انجام عملیات با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز، استفاده از مواد با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین‌المللی، رعایت اصول بهداشتی و بهینه‌سازی نتایج جراحی است.

فاکتورهای شناسایی بهترین متخصص بلفاروپلاستی در غرب تهران

برای اینکه بدانید بهترین کلینیک جراحی پلک در غرب تهران کجاست؛ باید به فاکتور های زیر توجه داشته باشید:

عامل توضیحات
بورد تخصصی
جراح باید دارای گواهی بورد تخصصی در رشته جراحی پلاستیک باشد. این گواهی نشان می دهد که جراح آموزش و تجربه کافی برای انجام جراحی بلفاروپلاستی را دارد.
تجربه
جراح باید حداقل ۵ سال تجربه در جراحی بلفاروپلاستی داشته باشد. تجربه کافی جراح به شما اطمینان می دهد که نتایجی طبیعی و رضایت بخش دریافت خواهید کرد.
آشنایی با آخرین تکنیک های جراحی
جراح باید از آخرین تکنیک های جراحی بلفاروپلاستی آگاه باشد. این تکنیک ها می توانند منجر به نتایج بهتر و بهبودی سریع تر شوند.
اعتباربخشی تسهیلات و اقدامات ایمنی
جراح باید در یک مرکز جراحی معتبر عمل کند. این مرکز باید استانداردهای ایمنی سختگیرانه ای را رعایت کند و اقدامات اضطراری مناسب را داشته باشد.
عکس های قبل و بعد
نمونه کارهای جراح از عکس های قبل و بعد را بررسی کنید تا نتایج کار او را ارزیابی کنید.
ارتباط و اعتماد
جراح باید به نگرانی های شما گوش دهد، به سوالات شما به طور کامل پاسخ دهد و انتظارات واقع بینانه ای را برای شما تعیین کند.
در دسترس بودن مراقبت و پشتیبانی پس از عمل
جراح باید دستورالعمل های جامع مراقبت های پس از عمل را به شما ارائه دهد و در صورت بروز هرگونه مشکل یا عارضه پس از عمل، در دسترس باشد.

منبع: https://www.medanta.org/patient-education-blog/choosing-the-right-plastic-surgeon-factors-to-consider-for-a-successful-procedure

همین الان بخوانید
آیا جای بخیه عمل بلفاروپلاستی می‌ماند؟

در نتیجه: انتخاب جراح پلاستیک مناسب برای دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز و تضمین ایمنی و رضایت شما بسیار مهم است. با در نظر گرفتن عواملی مانند تجربه، گواهینامه بورد تخصصصی، ارتباطات و اعتبار تسهیلات و…، می توانید تصمیمی آگاهانه بگیرید ما در این مقاله سعی کردیم بهترین متخصص بلفاروپلاستی در غرب تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید یک تجربه خوشایند از عمل زیبایی خود داشته باشید.

نظرات بیماران عزیز​

پلکم افتاده بود و چشمم رو اذیت میکرد و خیلی رو مخم بود. الان بعد از ۳ سال مشکلی ندارم و دکتر هم به نحو احسن کار رو انجام دادن.
بلفاروپلاستی در غرب تهران
خانم نیلوفر ۴۵ساله
بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین - ۲ ساعت
من بلفاروپلاستی پلک پایین رو پیش دکتر انجام دادم و الان شدیدا راضیم. بسیار خوش اخلاق هستن و اخلاق حرفه‌ای دارن ممنون.
بلفاروپلاستی در غرب تهران
آقای علیرضا ۳۵ ساله
بلفاروپلاستی پلک پایین - ۱ ساعت
بعد اینکه پلکامو عمل کردم و به حالت اولش برگشت قشنگ ۱۰ سال جوون شدم. اینو خودم نمیگم دوربریام بهم گفتن. در کل تشکر از دکتر
بلفاروپلاستی در غرب تهران
خانم زهرا ۵۵ ساله
بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین - ۲.۵ ساعت
دکتر شیرانی بسیار خوش اخلاق، کاربلد، متخصص و از همه نظر عالی هستن. من تو دوره نقاهتم سوالاتم رو از ایشون می‌پرسیدم و همه عالی بود.
بلفاروپلاستی در غرب تهران
خانم مریم ۴۰ ساله
بلفاروپلاستی پلک بالا - ۱.۵ ساعت

 

 

بدون دیدگاه

هیچ نظری وجود ندارد

برای دریافت مشاوره 100% رایگان و تخفیف شماره تماس خود را وارد نمایید