روزهای کاری شنبه و سه‌شنبه با تعیین وقت قبلی *ساعت کاری ۱۷ الی ۱۹:۳۰*

آدرس: خیابان ولی عصر بالاتر از پارک ساعی خ ۳۲ روبروی آزمایشگاه نیلو ساختمان یاس واحد ۴۰۷

۸ کرم ترمیم کننده بعد از عمل بلفاروپلاستی

بهترین کرم ترمیم کننده بعد از عمل بلفاروپلاستی
فهرست مطالب

بهترین کرم ترمیم کننده بعد از عمل بلفاروپلاستی کدام است؟ در این مقاله ۷تا از بهترین کرم‌هایی که بعد از بلفاروپلاستی به کار شما عزیزان خواهد آمد را معرفی خواهیم نمود… با وبسایت رسمی دکتر شیرانی همراه باشید…

کرم ترمیم کننده پوست سیکالفیت

کرم ترمیم کننده پوست سیکالفیت پلاس | بهترین کرم ترمیم کننده بعد از عمل بلفاروپلاستی

کرم ترمیم کننده سیکالفیت برای پوست های حساس بسیار مناسب است. خاصیت ترمیم کنندگی پوست را دارد و به عنوان یک کرم آبرسان نیز شناخته می شود. سیکالفت اون به شادابی پوست کمک می کند و در رفع جای بخیه، التهاب، آفتاب سوختگی و ترک لب موثر است.

ژل ترمیم کننده محل زخم و اسکار لافاسیل لافارر

ژل ترمیم کننده محل زخم و اسکار لافاسیل لافارر

یکی از بهترین کرم های ترمیم کننده که بالاترین سطح ترمیم پذیری را دارد. این کرم به صورت ژل است. به دلیل پوشش خوبی که روی زخم ایجاد می کند به از بین بردن اسکار های پس از جراحی زیبایی کمک می کند.

کرم ترمیم کننده دور چشم سیکاسول آیسول

کرم ترمیم کننده دور چشم سیکاسول آیسول

پیشگیری از باقی ماندن جای زخم و جراحات و بخیه پوست دور چشم. مناسب استفاده پس از عمل بلفاروپلاستی و تایید شده توسط چشم پزشکان و متخصصین پوست. مناسب برای التهاب دور چشم.

 

کرم ترمیم کننده ژیناژن با خاصیت ضد التهابی و ضد میکروبی

این کرم خاصیت ضد التهابی و ضد میکروبی قوی دارد بنابراین از تشکیل اسکار در جای زخم جلوگیری خواهد کرد. اگر سوزش و خارش دارید این ترمیم کننده سریعا سوزش و خارش برطرف می کند.

همین الان بخوانید
معرفی ۵ روش درمان افتادگی پلک بدون جراحی

کرم ترمیم کننده درمالیفت

کرم ترمیم کننده درمالیفت

کرم ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاستی از کرم ترمیم کننده درمالیفت برای پس از لیزر و بعد از جراحی بلفاروپلاستی استفاده می شود.
این کرم برای پیشگیری از به وجود اومدن اسکار استفاده می شود بنابراین در از بین بردن آنها نیز تاثیر قابل توجهی می تواند داشته باشد.
درمالیفت دارای سطح بالایی از آنتی باکتریال است، بنابراین برای درمان بخیه های بعد از عمل جراحی پلک بی نظیر است. البته بخیه ها نباید هیچگونه ترشحی داشته باشند.

کرم ترمیم کننده اولترا مدیلن مناسب انواع پوست

کرم ترمیم کننده اولترا مدیلن مناسب انواع پوست

این کرم علاوه بر ترمیم کننده پس از عمل میتواند ترک های پوستی و حتی خشکی پوست را از بین میبرد.بنابراین سرعت درمان را بالا برده و هر چه زودتر جای زخم در پشت چشم برطرف می‌شود.

ژل ترمیم کننده اسکار هیل سری رژواسکین مدل  Rejuvasil

ژل ترمیم کننده اسکار هیل سری رژواسکین مدل  Rejuvasil

ژل رژواسیل مؤثر در درمان زخم های کلوئید، هیپرتروفیک، زخم های ناشی از عمل های جراحی، تروماتیک، سوختگی ها. ژل ترمیم کننده رژواسیل را نمی توان روی زخم باز استفاده نمود.

کرم برای بلفاروپلاستی

نتیجه گیری “بهترین کرم ترمیم کننده بعد از عمل بلفاروپلاستی”

در این مقاله ما سعی کردیم بهترین کرم های ترمیم کننده بعد از بلفاروپلاسی به شما معرفی کنیم تا بتوانین بعد از عمل بلفاروپلاسی از آنها استفاده کنید. از این کرم ها برای لطافت و دیگر عمل هایی که به پوست مرتبط است نیز استفاده میشود.

 

بدون دیدگاه

هیچ نظری وجود ندارد

برای دریافت مشاوره 100% رایگان و تخفیف شماره تماس خود را وارد نمایید